Stworzone dla medycyny

Stworzone dla medycyny

DEZOSEPT to koncentrat do dezynfekcji powierzchni, narzędzi i akcesoriów.
Wykazuje aktywne działanie biobójcze. DEZOSEPT jest płynnym preparatem dezynfekującym na bazie czwartorzędowych związków amoniowych. Spektrum działania: bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze.

OBSZAR ZASTOSOWANIA:
DEZOSEPT jest przeznaczony do dezynfekcji wszelkich powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli. Zalecany do dezynfekcji ścian i podłóg oraz innych powierzchni w obiektach prywatnych, usługowych (np. salonach kosmetycznych, medycyny estetycznej, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, solariach, gabinetach masażu, tatuażu, pedicure) publicznych (np. hotelach, szkołach, przedszkolach, basenach i  pływalniach, komisariatach policji, jednostkach wojskowych, karnych, itp.), przemysłowych, w tym również przemysłu spożywczego oraz placówkach gastronomicznych. Polecany do użycia w gabinetach lekarskich, szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej jak również w domach opieki oraz  sanatoriach.

SPOSÓB UŻYCIA:
Roztwór do dezynfekcji przygotować bezpośrednio przed użyciem w stężeniach właściwych dla pożądanego działania, zgodnie z tabelą.
Przeprowadzenie dezynfekcji w warunkach czystych wymaga usunięcia brudu i kurzu z powierzchni poddawanych dezynfekcji, powierzchnie należy wstępnie umyć. Następnie przedmioty i powierzchnie przemyć roztworem, który należy pozostawić na powierzchni przez odpowiedni czas ekspozycji. Powierzchnie i urządzenia mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą zdatną do picia. Pomieszczenia w których dokonano dezynfekcji powierzchni nie wymagają wietrzenia. Zdezynfekowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po dezynfekcji.

About The Author

Leave Comment