GA10 Czysta kuchnia

Środek i płyn do czyszczenia kuchni GA10

Gospodarstwo domowe

Środek do czyszczenia
Kuchni

Informacje:

GA-10 Czysta kuchnia to gotowy preparat przeznaczony do czyszczenia kuchni. Doskonale usuwa uporczywe tłuste plamy z powierzchni kuchennych, poradzi sobie z silnie zabrudzonymi powierzchniami i trudnym, zaschniętym brudem, powstałym podczas gotowania. Nadaje się do czyszczenia ręcznego i maszynowego. Skutecznie czyści silnie zabrudzone powierzchnie kuchenne odporne na alkalia. Kompleksowo wyczyści sprzęty kuchenne, zabezpieczy je przed powstawaniem nowych zabrudzeń i pozostawi powierzchnię czystą na dłużej. Środek nie pieni się, nie pozostawia śladów i odbarwień. Usuwa tłuste zabrudzenia, olej, brud pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Preparat jest niezbędnym wyposażeniem kuchni w lokalach gastronomicznych, zakładach przetwórstwa spożywczego i żywienia zbiorowego. Idealnie nadaje się również jako środek do pielęgnacji pomieszczeń kuchennych w gospodarstwie domowym.

SPOSÓB UŻYCIA:

Środek gotowy do użycia. Preparat należy dokładnie nanieść na czyszczona powierzchnię, a następnie przetrzeć do sucha czystą ściereczką. Z uwagi na bezpieczeństwo, zalecane jest stosowanie rękawic ochronnych.

ZASTOSOWANIE:

Preparat GA-10 Czysta kuchnia jest uniwersalnym środkiem, przeznaczonym do czyszczenia i codziennej pielęgnacji wyposażenia kuchni w gospodarstwach domowych, lokalach gastronomicznych, miejscach żywienia zbiorowego i zakładach przetwórstwa.

RODZAJ PRODUKTU:

Produkt gotowy do użycia

BEZPIECZEŃSTWO:

Preparat nie zawiera rozpuszczalników
Bezpieczny dla czyszczonej powierzchni
Działa w zakresie pH 13,00-13,50
Stosować w rękawicach ochronnych

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

GA10 Czysta kuchnia

500 ml

Profesjonalne środki z linii GA-Kuchnia.

GA10 Czysta kuchnia

1 litr

Profesjonalne środki z linii GA-Kuchnia.

GA10 Czysta kuchnia

5 litrów

Profesjonalne środki z linii GA-Kuchnia.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…