GA20 Grill i piekarnik

Środek do czyszczenia piekarników i grilla

Gospodarstwo domowe

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA
Grilla i piekarników

Informacje:

Preparat GA-20 Grill i piekarnik to zaawansowany chemicznie środek do czyszczenia piekarnika i grilla. Usuwa mocne zabrudzenia z oleju, tłuszczu, zaschnięte białko, czy przypalone resztki jedzenia. Alkaliczny preparat czyści wszystkie powłoki odporne na działanie środków zasadowych. Roztwór dokładnie rozpuszcza zarówno zabrudzenia organiczne jak i nieorganiczne. Bez problemu radzi sobie z trudnymi do usunięcia śladami grillowania, przypaleniami i wszystkimi innymi zabrudzeniami, które mogą powstać podczas długiego korzystania z piekarnika, rusztu, czy komory wędzarniczej. Preparat doskonale usuwa tłuszcz oraz resztki pochodzenia zwierzęcego. Silne rozpuszcza przypalone, zaschnięte zabrudzenia.

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat nanieść na zabrudzoną powierzchnię, odczekać kilkanaście sekund, następnie wytrzeć czystą ściereczką. W razie koniczności zastosować szczotkę z odpowiednio twardym włosiem w zależności od czyszczonych elementów. W przypadku braku odpowiedniego efektu, czynność należy powtórzyć. Po wyczyszczeniu, powierzchnię spłukać czystą wodą.
Używać tylko na zimnych powierzchniach.

ZASTOSOWANIE:

Preparat GA-20 Grill i piekarnik przeznaczony jest zarówno do codziennego użytku domowego przy czyszczeniu grilla, piekarnika lub rusztu, jak również jako profesjonalne rozwiązanie stosowane w gastronomii, czy kuchni przemysłowej. Silne działanie i wysoka wydajność sprawiają, że jest doskonałym rozwiązaniem dla mocnych zabrudzeń z oleju, tłuszczu oraz przypalonych resztek jedzenia.

RODZAJ PRODUKTU:

Produkt gotowy do użycia

BEZPIECZEŃSTWO:

Preparat nie zawiera rozpuszczalników
Działa w zakresie pH 13,80 – 14,00
Stosować w rękawicach ochronnych

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

GA20 Grill i piekarnik

500 ml

Profesjonalne środki z linii GA-Kuchnia.

GA20 Grill i piekarnik

1 litr

Profesjonalne środki z linii GA-Kuchnia.

GA20 Grill i piekarnik

5 litrów

Profesjonalne środki z linii GA-Kuchnia.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…