GT30 Szampon z woskiem

Szampon do mycia auta z woskiem GT30

Motoryzacja

Preparat do mycia aut

Informacje:

Preparat GT-30 to szampon samochodowy z woskiem w formie koncentratu, przeznaczony do ręcznego mycia każdego rodzaju karoserii. Nie pozostawia smug, zacieków i nadaje wysoki połysk na lakierowanej powierzchni. Posiada przyjemny zapach umilający korzystanie z preparatu. Receptura wzbogacona o wosk nie tylko umyje karoserię, ale także zabezpieczy ją i nabłyszczy. Szampon posiada neutralne pH co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny dla lakieru.

SPOSÓB UŻYCIA:

Środek w formie silnego koncentratu. Przed użyciem należy odpowiednio rozcieńczyć. W zależności od poziomu zabrudzenia pojazdu prawidłowy zakres rozcieńczenia z wodą wynosi pomiędzy 1:100, a 1:200. Wlać rozcieńczony szampon do wiaderka i dolać wodę tak, aby preparat się mocno spienił. Rozcieńczony roztwór aplikować na karoserię samochodu ręcznie, przy użyciu miękkiej rękawicy z mikrofibry lub gąbki. Po dokładnym myciu szampon należy spłukać z mytej powierzchni za pomocą wody pod ciśnieniem.

ZASTOSOWANIE:

Preparat przeznaczony jest zarówno do domowej pielęgnacji pojazdów, jaki i dla profesjonalistów, pasjonatów oraz właścicieli myjni. Bez obaw może być stosowany w każdych warunkach.

RODZAJ PRODUKTU:

Koncentrat

BEZPIECZEŃSTWO:

Bezpieczny dla wszystkich typów karoserii
Nie pozostawia smug i zacieków
Preparat nie zawiera rozpuszczalników
Działa w zakresie pH: 7,00 – 8,50

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

GT30 Szampon z woskiem

1 litr

Profesjonalne środki z linii GT-Motoryzacja.

GT30 Szampon z woskiem

5 litrów

Profesjonalne środki z linii GT-Motoryzacja.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…