GT31 Aktywna piana

Aktywna piana do mycia auta GT31

Motoryzacja

Środek do mycia pojazdów

Informacje:

Preparat GT-31 to skoncentrowana, bardzo wydajna aktywna piana o przyjemnym i intensywnym zapachu. Idealna do bezdotykowego mycia wszelkiego rodzaju pojazdów, począwszy od samochodów osobowych, przez busy i tiry, aż po maszyny budowlane i ciężki sprzęt rolniczy.
Dzięki zwiększonej wydajności produktu poręczna butelka o pojemności 1 litra wystarczy do stworzenia nawet 30 litrów gotowego roztworu. Preparat tworzy gęstą i obfitą pianę na karoserii, doskonale wnikając i zmiękczając wszystkie, nawet najdrobniejsze zabrudzenia.

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat przed użyciem należy odpowiednio rozcieńczyć. W przypadku rozpylaczy stosunek wynosi pomiędzy 1:20 – 1:30, natomiast w przypadku pianownic: 1:2 – 1:4. Po odpowiednim rozcieńczeniu preparatu należy dokładnie pokryć całą karoserię pojazdu, pamiętając o trudno dostępnych zakamarkach i elementach szczególnie narażonych na łapanie uporczywego brudu. Po odczekaniu kilku minut piana zacznie delikatnie spływać z powierzchni samochodu, zbierając ze sobą zgromadzony brud. Wówczas należy zmyć dokładnie całość ciepłą wodą pod ciśnieniem. Nie dopuścić do wyschnięcia preparatu na czyszczonych powierzchniach. Nie stosować na rozgrzanych powierzchniach.

ZASTOSOWANIE:

Preparat przeznaczony jest do stosowania w myjniach bezdotykowych oraz przy ciśnieniowym myciu pojazdów zarówno metodą pianową jak i kropelkową. Łatwość przygotowania i użycia preparatu sprawia, że z powodzeniem nadaje się również do pielęgnacji samochodu w warunkach domowych.

RODZAJ PRODUKTU:

Koncentrat

BEZPIECZEŃSTWO:

Preparat nie zawiera rozpuszczalników
Działa w zakresie pH – 11,80 – 13,00

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

GT31 Aktywna piana

1 litr

Profesjonalne środki z linii GT-Motoryzacja.

GT31 Aktywna piana

5 litrów

Profesjonalne środki z linii GT-Motoryzacja.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…