GT40 Czysta felga

Środek do czyszczenia felg

Motoryzacja

Środek do czyszczenia felg

Informacje:

GT-40 Czysta felga to gotowy do użycia deironizer. Doskonale czyści każdego rodzaju felgi oraz powierzchnie metalowe. Silne związki czyszczące dokładnie usuwają lotną rdzę, naloty po klockach hamulcowych i wszelkie metaliczne zabrudzenia osiadające na felgach samochodu. W momencie wejścia w reakcje z osadem na felgach, preparat zmienia swoją barwę na krwistoczerwoną. Pozwala to dostrzec proces usuwania rdzy i nalotów z powierzchni felg. GT-40 Czysta felga usuwa nawet najtrudniejsze pyły i osady. Preparat można stosować na aluminium, chromie i lakierze. Jest bezpieczny, nie niszczy i nie narusza delikatnych powierzchni felgi. Usuwa brud, a jego gęsta, unikalna konsystencja utrzymuje płyn na czyszczonym elemencie.

SPOSÓB UŻYCIA:

Dokładnie spryskaj felgę preparatem, zwłaszcza w zakamarkach i miejscach trudnodostępnych. Przy felgach z mniejszym prześwitem, należy nanieść więcej środka. Następnie należy odczekać kilka minut. Po czasie preparat zacznie zmieniać barwę co świadczy o jego wniknięciu i rozpuszczaniu osadów i zabrudzeń. W przypadku najtrudniejszego brudu zaleca się zastosowanie szczotki lub ściereczki z mikrofibry. Następnie całość należy spłukać wodą pod ciśnieniem, pamiętając o zakamarkach i miejscach w głębi felgi. Można również użyć węża ogrodowego lub wody z wiadra, dokładnie usuwając całość. Brud spłynie razem z preparatem pozostawiając felgi czyste i zabezpieczone, wolne od osadu i brudu. Nie stosować w słońcu i na rozgrzanych kołach. Nie dopuścić do zaschnięcia preparatu na felgach.

ZASTOSOWANIE:

Preparat GT-40 Czysta felga przeznaczony jest zarówno dla użytkowników domowych, jak i specjalistów. Aplikacja jest łatwa i szybka, co pozwala na stosowanie środka w każdej sytuacji i przy każdym myciu.

RODZAJ PRODUKTU:

Produkt gotowy do użycia

BEZPIECZEŃSTWO:

Stosować w rękawicach ochronnych
Preparat nie zawiera rozpuszczalników
Działa w zakresie pH 7,30 – 7,80

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

GT40 Czysta felga

500 ml

Profesjonalne środki z linii GT-Motoryzacja.

GT40 Czysta felga

1 litr

Profesjonalne środki z linii GT-Motoryzacja.

GT40 Czysta felga

5 litrów

Profesjonalne środki z linii GT-Motoryzacja.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…