LA10 Czysta Łazienka

Środek do czyszczenia łazienki LA10

Gospodarstwo domowe

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA
Łazienki

Informacje:

Preparat LA-10 Czysta Łazienka to gotowy do użycia, uniwersalny i niezwykle skuteczny środek stworzony z myślą o czyszczeniu i pielęgnacji wszelkich urządzeń i pomieszczeń sanitarnych. Środek przeznaczony do czyszczenia powierzchni ceramicznych, plastikowych, emaliowanych, czy wykonanych ze stali nierdzewnej. Niski odczyn pH pomaga oczyścić powierzchnie, zabić drobnoustroje, wirusy i bakterie. Idealny preparat do codziennej pielęgnacji łazienek. LA-10 Czysta Łazienka wyczyści i zabezpieczy wanny, brodziki, kabiny natryskowe. To sprawdzony i profesjonalny płyn do armatury łazienkowej, muszli, pisuarów, umywalek, glazury ściennej, a nawet posadzki w łazience. Usunie zabrudzenia pochodzenia mineralnego, pozostałości po kosmetykach, mydle, zacieki po innych środkach higieny, czy płynach do kąpieli. Ponadto zabezpiecza czyszczoną armaturę przed powstawaniem nowych zabrudzeń. Nie niszczy powierzchni. Jest bezpieczny i bardzo wydajny.

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat LA-10 Czysta Łazienka jest gotowy do użytku natychmiast po otwarciu. Środek należy rozpylić na ściereczkę, lub bezpośrednio na armaturę łazienkową i dokładnie rozprowadzić na czyszczonej powierzchni, a następnie wytrzeć całość do sucha czystą ściereczką. Z uwagi na bezpieczeństwo podczas czyszczenia zaleca się używanie rękawiczek ochronnych.

Koncentrat należy rozcieńczyć według podanych powyżej proporcji w zależności od potrzeb. Tak przygotowany płyn jest gotowy do mycia i bez obaw można go używać na podłogach z różnych materiałów, bez konieczności stosowania dodatkowych środków. Preparatu nie trzeba spłukiwać. Wystarczy dokładnie umyć podłogę, a następnie pozostawić do wyschnięcia.

ZASTOSOWANIE:

Preparat LA-10 Czysta Łazienka jest środkiem uniwersalnym, więc może być stosowany zarówno w domu, jak i miejscu pracy, czy obiektach użyteczności publicznej. Wysoka wydajność pozwala usuwać zabrudzenia z armatury sanitarnej i urządzeń przeznaczenia sanitarnego. Usuwa brud i zanieczyszczenia mineralne z powierzchni ceramicznych, plastiku, powierzchni emaliowanych oraz stali nierdzewnej.

RODZAJ PRODUKTU:

Produkt gotowy do użycia

BEZPIECZEŃSTWO:

Preparat nie zawiera rozpuszczalników
Nie niszczy czyszczonej powierzchni
Stosować w rękawicach ochronnych
Działa w zakresie pH 3,00-3,50

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

LA10 Czysta Łazienka

500 ml

Profesjonalne środki z linii LA-Łazienka.

LA10 Czysta Łazienka

1 litr

Profesjonalne środki z linii LA-Łazienka.

LA10 Czysta Łazienka

5 litrów

Profesjonalne środki z linii LA-Łazienka.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…