LA30 Czysta toaleta

LA30 Czysta toaleta

Gospodarstwo domowe

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA
WC

Informacje:

Preparat LA-30 Czysta toaleta to wydajny i bardzo skuteczny płyn do bieżącego mycia toalet. Świetnie usuwa zabrudzenia pochodzenia organicznego, neutralizując drobnoustroje, wirusy i bakterie. Dezynfekuje muszle i pisuary, jednocześnie wybielając ich powierzchnię. Preparatu nie należy stosować na powierzchniach emaliowanych, chromowanych oraz pozłacanych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Płyn gotowy do użycia. Preparat należy dokładnie i równomiernie rozprowadzić po całej mytej powierzchni, pozostawić na około 15 minut, a następnie spłukać wodę. W przypadku kompleksowej dezynfekcji, można pozostawić rozprowadzony środek przez całą noc, a rano spłukać wodę. Podczas używania należy korzystać z rękawiczek w celach zachowania bezpieczeństwa.

ZASTOSOWANIE:

Preparat LA-30 Czysta toaleta jest przeznaczony do dezynfekcji, pielęgnacji oraz mycia toalet i pisuarów, zarówno w codziennym użytku domowym, jak i w miejscach przeznaczenia publicznego oraz zakładach pracy. Usuwa bakterie, wirusy i drobnoustroje gromadzące się wewnątrz muszli. Nie należy używać na powierzchniach emaliowanych, pozłacanych oraz chromowanych. Środek bezpieczny dla toalet i pisuarów.

RODZAJ PRODUKTU:

Produkt gotowy do użycia

BEZPIECZEŃSTWO:

Odczyn zasadowy. Działa w zakresie pH 13.

Stosować w rękawicach ochronnych

Nie używać na powierzchniach emaliowanych, chromowanych i pozłacanych

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

LA30 Czysta toaleta

750 ml

Profesjonalne środki z linii LA-Łazienka.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…