WN10 Lustra i Szyby

Profesjonalny płyn do mycia szyb i luster WN10

Gospodarstwo domowe

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA
Lustra i Szyby

Informacje:

Preparat WN-10 Lustra i Szyby to wysokiej jakości środek służący do mycia i pielęgnacji szyb, luster oraz innych powierzchni szklanych oraz szkliwionych. Doskonale sprawdza się w domu, biurze, obiektach użyteczności publicznej, a także samochodach. Odpowiedni dobór stężenia substancji aktywnych w produkcie gwarantuje usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń z powierzchni szklanych. Usuwa zarówno zanieczyszczenia mineralne, jak i organiczne. Doskonale radzi sobie z kurzem, brudem, tłustymi plamami, pozostałościami po owadach, a nawet ptasimi odchodami. Środek ten jest bardzo wydajny, a zarazem w przystępnej cenie. Posiada przyjemny zapach, który nie gryzie i nie wywołuje dyskomfortu podczas długotrwałego korzystania. Opracowana specjalna formuła chroni przed ponownym osadzaniem się kurzu i brudu na czyszczonej powierzchni bezpośrednio po jej umyciu. Preparat nie pozostawia smug, zacieków i pozostałości po myciu. Działa w neutralnym zakresie pH (7,20 – 7,90), co sprawia, że jest bezpieczny dla organizmu i czyszczonych powierzchni, nie wywołując negatywnych reakcji i nie niszcząc elementów, na których jest używany.

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat WN-10 jest gotowy do użycia bez konieczności rozcieńczania. Środek należy rozpylić bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, następnie dokładnie, do sucha, przetrzeć czystą ściereczką. Zalecanym jest korzystanie ze ściereczek z mikrofibry. Należy pamiętać, aby nie stosować preparatu na rozgrzanych elementach szklanych, co powoduje jego szybie odparowanie. Zaleca się stosowanie go na powierzchniach chłodnych lub mających neutralną

ZASTOSOWANIE:

Środek przeznaczony jest do użytku domowego, budynków użyteczności publicznej, pomieszczeń gospodarczych itp. Doskonale nadaje się również do czyszczenia szyb samochodowych.

RODZAJ PRODUKTU:

Produkt gotowy do użycia.

BEZPIECZEŃSTWO:

Preparat szybkoschnący.
Działa w bezpiecznym zakresie pH 7,20 – 7,90.

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

WN-10 Lustra i Szyby

500 ml

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

WN-10 Lustra i Szyby

1 litr

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

WN-10 Lustra i Szyby

5 litrów

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…