WN30 Czyste meble

Środek do czyszczenia mebli WN30

Gospodarstwo domowe

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA
Mebli

Informacje:

WN-30 Meble to najwyższej jakości, gotowy do użytku preparat do czyszczenia i codziennej pielęgnacji mebli, urządzeń biurowych oraz wszelkiego wyposażenia wnętrz. Doskonale radzi sobie z powierzchniami odpornymi na działanie wody. Czyści elementy lakierowane, ceramiczne i metalowe. Środek nie niszczy, nie zostawia trwałych śladów i jest bezpieczny dla różnych powierzchni. Odpowiednio dobrane stężenie substancji aktywnych czyni z niego doskonały preparat do codziennego czyszczenia mebli i sprzętu biurowego. WN-30 Czyste meble usuwa każdy rodzaj zabrudzeń, posiadając przy tym przyjemny zapach. Po wyczyszczeniu powierzchni zaleca się zastosowanie preparatu WN31 Pielęgnacja mebli, który wyeksponuje ich barwę, nada meblom połysk oraz właściwości antystatyczne.

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat gotowy do użycia. Środek należy nanieść na obszar wymagający czyszczenia, lub uprzednio na miękką ściereczkę, a następnie przetrzeć zabrudzone miejsce. Na koniec czyszczoną powierzchnię należy przetrzeć suchą ściereczką

ZASTOSOWANIE:

Preparat jest całkowicie bezpieczny dla różnych powierzchni. Świetnie nadaje się do czyszczenia zarówno mebli i sprzętu biurowego, i innych elementów wyposażenia domu.

RODZAJ PRODUKTU:

Produkt gotowy do użycia.

BEZPIECZEŃSTWO:

Nie zawiera rozpuszczalników
Działa w zakresie pH 9,30-9,80
Nie niszczy mebli

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

WN-30 Czyste meble

500 ml

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

WN-30 Czyste meble

1 litr

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

WN-30 Czyste meble

5 litrów

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…