WN40 Kominek

Płyn do czyszczenia kominków WN40

Gospodarstwo domowe

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA
Kominków

Informacje:

WN-40 Kominek to zaawansowany chemicznie środek w formie silnego i bardzo wydajnego, gotowego do użycia preparatu do czyszczenia szyb kominkowych. Usuwa mocne zabrudzenia i osady z sadzy, przypalenia i zanieczyszczenia z szyb kominkowych, czarne smugi szklanych drzwi pieców oraz innych części kominków. Nie pozostawia smug i zacieków. Doskonale czyści wszystkie powłoki odporne na działanie środków zasadowych. Silnie rozpuszcza przypalone i zaschnięte zabrudzenia. Wyczyszczone elementy należy spłukać czystą wodą. Środka należy używać wyłącznie na chłodnych powierzchniach. Z uwagi na bezpieczeństwo podczas czyszczenia należy używać rękawic ochronnych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat nanieść na zabrudzoną powierzchnię, odczekać kilkanaście sekund, następnie wytrzeć czystą ściereczką. W razie koniczności zastosować szczotkę z odpowiednio twardym włosiem w zależności od czyszczonych elementów. W przypadku braku odpowiedniego efektu, czynność należy powtórzyć. Po wyczyszczeniu, powierzchnię spłukać czystą wodą.
Używać tylko na zimnych powierzchniach.

ZASTOSOWANIE:

WN-40 Kominek to gotowy do użycia preparat przeznaczony do usuwania osadów z sadzy, przypaleń oraz innych zanieczyszczeń powstałych na szybach kominkowych, piecach oraz innych częściach kominków.

RODZAJ PRODUKTU:

Produkt gotowy do użycia.

BEZPIECZEŃSTWO:

Preparat nie zawiera rozpuszczalników
Działa w zakresie pH 13,80 – 14,00
Stosować w rękawicach ochronnych

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

WN40 Kominek

500 ml

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

WN40 Kominek

1 litr

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

WN40 Kominek

5 litrów

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…