WN50 Panele i drewno

Środek do czyszczenia drewna i płyn do mycia paneli WN50

Gospodarstwo domowe

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA
Paneli i drewna

Informacje:

Preparat WN-50 Panele i drewno to koncentrat nisko pieniący, który doskonale czyści i zabezpiecza panele podłogowe drewniane, drewnopodobne i wodoodporne, drewno lakierowane, a nawet szlifowany klinkier. Opracowana receptura pozwala na dbałość o różne typy powierzchni drewnianych i boazeryjnych. Środek usuwa brud, kurz i plamy, nawet te najbardziej uporczywe, nie pozostawiając smug. Znakomicie utrzymuje naturalne właściwości mytych powierzchni, pozostawiając przy tym przyjemny i świeży zapach na długo po użyciu. Płyn przeznaczony do mycia ręcznego i maszynowego powierzchni z drewna, może być zastosowany w celu doczyszczenia szczególnie zabrudzonych miejsc. Rozcieńczenie koncentratu zależne jest od zastosowania, którego rodzaje zostały wyszczególnione poniżej. Środek nie pozostawia po sobie odbarwień i nie wymaga spłukiwania, skutecznie pielęgnuje powierzchnie drewniane, drewnopodobne i boazeryjne. Wysokie stężenie myjących substancji aktywnych zapewnia doskonałą wydajność i ułatwia usuwanie zabrudzeń z najbardziej wymagających powierzchni.

SPOSÓB UŻYCIA:

W zależności od potrzeb, koncentrat należy odpowiednio rozcieńczyć:
Mycie maszynowe 50-100 ml/10 l wody
Mycie ręczne 25-50ml/10 l wody
Doczyszczanie 300-500 ml/10 l wody
Nie wymaga spłukiwania

Koncentrat należy rozcieńczyć według podanych powyżej proporcji w zależności od potrzeb. Tak przygotowany płyn jest gotowy do mycia i bez obaw można go używać na podłogach z różnych materiałów, bez konieczności stosowania dodatkowych środków. Preparatu nie trzeba spłukiwać. Wystarczy dokładnie umyć podłogę, a następnie pozostawić do wyschnięcia.

ZASTOSOWANIE:

Preparat WN-50 Panele i drewno przeznaczony jest do mycia podłóg drewnianych i paneli zarówno w domu, w biurze, jak i w przestrzeni publicznej. Sprawdzi się przy pielęgnacji podłóg z drewna, materiałów drewnopodobnych, czy klinkieru.

RODZAJ PRODUKTU:

Koncentrat

BEZPIECZEŃSTWO:

Nie zawiera rozpuszczalników
Nie niszczy powierzchni drewnianych
Działa w zakresie pH 9,50-10,00

Pojemności

Dostosuj rozmiar do swoich potrzeb

Do pobrania:

WN50 Panele i drewno

500 ml

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

WN50 Panele i drewno

1 litr

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

WN50 Panele i drewno

5 litrów

Profesjonalne środki z linii WN-Wnętrza.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz dział doświadczonych specjalistów czeka…